Tools

Dj na wesele Warszawa, dj wesele warszawa, wodzirej na wesele warszawa, wodzirej wesele warszawa

Na co warto zwrócić uwagę

Zapraszam do zapoznania się z krótką check-listą, którą warto sprawdzić przed dokonaniem wyboru DJ i Wodzireja.

 

1. Atmosfera. Koniecznie spotkaj się z daną osobą, upewnij się, że potraficie znaleźć wspólny język. Jest to gwarancja współpracy w dobrej atmosferze i świetnej zabawy. Wodzrej powinien być osobą elokwentną, potrafiącą zachować się profesjonalnie w trudnych sytuacjach.

2. Bezpieczeństwo. Sprawdź czy DJ / Wodzirej ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. Umowa o dzieło wyklucza się z wieloletnim doświadczeniem (wszelka aktywność zorganizowana oraz nakierowana na zysk jest nielegalna bez zarejestrowanej działalności gospodarczej). Wybierając osoby z szarej strefy ryzykujesz, że DJ przepadnie jak kamień w wodę na tydzień przed weselem.

3. Muzyka. DJ powinien korzystać wyłącznie z legalnej muzyki.

4. Otwartość. Sprawdź dokładnie jakim wyposażeniem dysponuje DJ - wszelkie niejasności mogą oznaczać, że coś jest przed Tobą ukrywane.

5. Przygotowanie do spotkania – jest to cenny wyznacznik podejścia danej osoby do swoich zadań

6. Jawność. Profesjonalny DJ / Wodzrej nie ukrywa swojego wizerunku ani nie wymazuje nazwisk z 'posiadanych' certyfikatów.

7. Kultura języka. Warto spotkać się bezpośrednio z DJ-em i/lub Wodzirejem oraz zwróć uwagę na zasób słownictwa, elokwencję oraz prezencję danej osoby.

8. Zakres oferowanej usługi. Warto zauwazyć, że jdena osoba nie jest w stanie zapewnić pełnej obsługi przyjęcia weselnego - tj. miksować muzykę na żywo oraz bawić się razem z gośćmi na parkiecie. Optymalnym rozwiązaniem jest team dwuosobowy - DJ + Wodzirej.

 

Warszawa jest rynkiem o bardzo licznej konkurencji w branży weselnej. Portale ogłoszeniowe przepełnione są ofertami DJ, niestety w większości działających "na czarno". Ze swojej strony życzymy przemyślanych wyborów - wesele jest raz w życiu.

Nasza praca | AB Music Entertainment Portfolio

&